Освітній процес

Ми працюємо лише за програмами, рекомендованими Міністерством освіти, доповнюючи їх зміст інтелектуальним, естетичним, творчим та фізкультурним змістом.

На заняттях педагоги використовують ефективні методи та прийоми, авторські педагогічні технології, що гарантують високий результат у освоєнні змісту навчальної програми

Невелика кількість дітей у групі

Для здійснення індивідуального підходу до кожної дитини дуже важливо, щоб кількість дітей була невеликою. У той самий час діти мають навчитися взаємодіяти у колективі однолітків. Ми вважаємо, що 12-15 дітей – це оптимальна кількість як організації освітнього процесу, так спілкування дітей.

Індивідуальний підхід

Кожна дитина унікальна! У нас немає індивідуальних програм, але ми приділимо кожній дитині стільки уваги та часу, скільки необхідно саме їй.

Розвиваємося граючи

Ми знаємо, що провідний вид діяльності у дошкільному віці – ігровий. Тому ми вчимо дошкільнят у грі. Ми використовуємо якісний та сертифікований ігровий та дидактичний матеріал. Протягом дня пропонуємо дітям різні ігрові ситуації, що сприяють розвитку мови, комунікації, логіки та мислення. Наші діти навчаються та розвиваються у природній та цікавій для себе діяльності.

Доступна ціна

Цінова політика нашого закладу: ми робимо якісне – доступне! Ми хочемо, щоб усі мали змогу вибрати найкращу освіту для своїх дітей.

Здоров'я та безпека

Одним із пріоритетних завдань нашого дитячого садка у Миколаєві є збереження та зміцнення здоров'я наших дітей. Ми гарантуємо: збалансоване чотириразове харчування, денний відпочинок, прогулянки на свіжому повітрі, достатнє рухове навантаження протягом дня.

Наші педагоги

У нас працює команда професіоналів, які творчо підходять до своєї справи. Ми любимо дітей, бачимо в кожній дитині потенціал, намагаємося підтримати та розвинути його природні задатки та здібності. У наших педагогів педагогічна освіта, наші педагоги добре знають та розуміють психологію дітей дошкільного віку, мають достатній стаж роботи в системі освіти. Ми сповнені ентузіазму та позитиву.

Створення  приватного дошкільного закладу "Мушка"?

Приватний дошкільний заклад "Мушка" був створений педагогом зі стажем у тридцять п'ять років, Жигадло Світланою Олександрівною. Тому можете бути впевнені приватний садок "Мушка" по-домашньому затишний та світлий, у нас все – для дітей.